אודות המועדון

מועדון הקוליסאום – מועדון לבת מצווה בראשון לציון – קצת עלינו

מועדון לבת מצווה

מועדון לבת מצווה

ברוכים הבאים לקוליסאום  - האמפיתיאטרון החדש והיחיד שבו הגלדיאטורים באים כדי לחגוג ולא בכדי להילחם. מדובר במקום מיוחד שהוקם עבור נערים ונערות שהגיעו למצוות ורוצים לציין את המעבר לבגרות בדרך יוצאת דופן. 

הקוליסאום מביא אליכם את המופעים המדהימים ביותר לצד אנשי הפקה וסאונד מהטובים בתחום, צוות רקדנים והפעלה מקצועי וקיטרינג איכותי ושופע בכל טוב. השראה לעיצב המקום מגיעה מהמבנה ההיסטורי והעוצמתי שכולנו מכירים, עם שיק אורבני, רחבה ענקית ותאורה של הבמות הגדולות.

בקוליסאום אנחנו מאמינים שכל חוגג/ת מיוחד/ת בפני עצמו/ה ושלכל אחד יש את החלום שלו לאיך ייראה האירוע. בשביל לעשות עבור החוגג/ת את הטוב ביותר, ישנו מפיק שמלווה אותו/ה מתחילת האירוע ועד סופו ומתאים אישית ודואג שכל פרט באירוע יתאים לאופיו/ה ולרצונתיו/ה.

זה לא עוד מקום לאירועים. כלל אנשי הצוות עובדים בו המון שנים ומתפתחים כאשר הערך העיקרי שמלווה אותם הוא ערך המשפחתיות, ערך שהוא חלק מהרוח של המקום כבר מהיום שהוא נפתח. אין רגע בקוליסאום שאין בו שיא! הגיוון האינסופי באטרקציות, בהפעלות ובמופעים שיש באירוע משאיר את האורחים עם פה פעור וכן גם את החוגג/ת עצמו/ה.

נשמח לקחת חלק באירוע המשמעותי הזה ולעשות לכם את החגיגה שתמיד חלמתם עליה!
*בנוסף לאירועי הבר ובת המצוות שמתקיימים במקום, יש את האפשרות לסגור את המקום לאירועי חברה ואירועים פרטיים.

מועדון לבת מצווה בראשון לציון

מועדון הקוליסאום ראשל"צ – מועדון לבת מצווה.

Open chat
1
לשיחה עם נציג, לחץ על הכפתור מטה