שאלות נפוצות

אני מתגאה בעובדה שאנחנו קונספט ייחודי שאני קורא לו בשם one-stop-shop, הכוונה היא ל"חנות אחת" שכל השירותים מרוכזים בה. זה אומר שאתה מגיע לפגישה ואתה יוצא ממנה עם בת מצווה מוכנה - ממש כך! אתה מקבל ליווי צמוד ואישי יד ביד, ומרגע זה והלאה אתה לא צריך להתעסק בכלום מלבד קניה של בגדים והגעה בזמן לאירוע :)

בוודאי, אפשר להוריד ולהוסיף כל מה שעולה על דעתכם. תרגישו הכי בנוח לבקש מאיתנו הכל! אנחנו כאן כדי להפוך את האירוע שלכם ליותר ממדהים!

Load More

אנו מזמינים אתכם לצפות בכל חבילות בת המצווה שלנו ובתמונות המועדון

בת מצווה במועדון הקוליסאום

בואו לחגוג אירוע של פעם בחיים בקוליסאום - מועדון לבת מצווה במרכז הארץ שיעניק לכם חוויה מושלמת מקצה לקצה.

אם אתם מחפשים מועדון לבת מצווה במרכז, ובמיוחד באיזור ראשון לציון, אנו ממליצים לכם לבוא ולהתרשם ממועדון יוקרתי שמעניק לילדים חוויה מקפיצה ומרגשת, ולא פחות לכם ההורים - מתחם נפרד עם אוכל איכותי וכשר, אטרקציות ייחודיות שאנו מייצרים כעשור וצוות מיומן שיעשה לכם שמח.

מועדון לבת מצווה הוא בחירה נפוצה מאד בשנים האחרונות, ולכן אנו דואגים שתקבלו את מלא האיכות. מועדון מדהים ביופיו, עשיר בתאורה מעוצבת ובמערכת סאונד איכותית.

אבטחת האירוע - כלפי המבוגרים והילדים חשובה לנו מאד. אנו משרתים אתכם לקוחותינו במועדון מאובטח, עם כניסות ויציאות רחבות, שומרים מקצועיים וצוות מקצועי שיודע לתת מענה מהיר לכל בעיה שעולה.


מועדון לבת מצווה מספר 1 - מועדון הקוליסאום.

נשמח לשמור על קשר:

שם

טלפון

הודעה

Open chat
1
לשיחה עם נציג, לחץ על הכפתור מטה